TATA POWER "ସ୍ମାର୍ଟ ଶକ୍ତି ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍" ଭିତରକୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ମାର୍ଟ Thermostat enrolling ପାଇଁ $ 75 ବିଲ୍ କ୍ରେଡିଟ୍ କୁ ଆପଣ ଉପରକୁ ଦାନ କରି ଶକ୍ତି conserving ପାଇଁ ତୁମ୍ଭକୁ ପୁରସ୍କାର ଚାହୁଁଛି। ମଧ୍ୟ, କେଉଁଠାରେ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଦିନ ଆପଣଙ୍କର thermostat କୁ adjustments ଅନୁମତି କରି, ଆପଣଙ୍କୁ ଉପରକୁ ର ବିଲ୍ କ୍ରେଡିଟ୍ $ 40 / ବର୍ଷ କୁ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ।

କିପରି ଆରମ୍ଭ କରିବେ |

Login Banner

ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ

ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ TATA POWER ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ / ଲଗଇନ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଡିମାଣ୍ଡ ରେସପନ୍ସ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ତୁମର ଥର୍ମୋଷ୍ଟାଟକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ DR ଇଭେଣ୍ଟ ବିବରଣୀ ବିଷୟରେ ପାଠ୍ୟ, ପୁସ୍, IVR ଏବଂ ଇମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚିତ କରାଯିବ |

Configure a Smart Thermostat Banner

ଏକ ସ୍ମାର୍ଟ ଥର୍ମୋଷ୍ଟାଟକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ |

TATA POWER ଏକାଧିକ ଥର୍ମୋଷ୍ଟାଟକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଥର୍ମୋଷ୍ଟାଟକୁ କିଛି କ୍ଲିକ୍ ମଧ୍ୟରେ ସହଜ ପଦକ୍ଷେପରେ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବ | ତୁମର ସମ୍ମତି ସହିତ, ତୁମର ବିଲରେ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ TATA POWER DR ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ତୁମର ଥର୍ମୋଷ୍ଟାଟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

Enjoy Saving

ସଞ୍ଚୟକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଆମର ଡିମାଣ୍ଡ ରେସପନ୍ସ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ନୂତନ ଥର୍ମୋଷ୍ଟାଟ କିଣିବାରେ କେଉଁ ରିହାତି ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି ଦେଖନ୍ତୁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଡିମାଣ୍ଡ ରେସପନ୍ସ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ତୁମର ଥର୍ମୋଷ୍ଟାଟରେ ଆଡଜଷ୍ଟମେଣ୍ଟ ଅନୁମତି ଦେଇ ତୁମେ ତୁମର ବିଲରେ ନାମ ଲେଖାଇ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଉପଲବ୍ଧ ଅଫରଗୁଡିକ ଲଗ୍ଇନ୍ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏକ୍ସପ୍ଲୋର୍ କରିପାରିବେ |

3 ଟି ଜିନିଷ ଯାହା ତୁମେ & amp; amp; amp; amp; amp; # 8217;

Saving Money Banner

ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ

କେତେକ ୟୁଟିଲିଟି କମ୍ପାନୀ ଶିଖର ଚାହିଦା ସମୟରେ ସାଧାରଣ ହାରରେ 7x ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏକ ୟୁଟିଲିଟି ସଞ୍ଚୟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ନାମ ଲେଖାନ୍ତି, ଆପଣ ଆଙ୍ଗୁଠି ଉଠାଇ ନପାରି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ବିଲରେ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବେ |

Saving Power Banner

ଶକ୍ତି ସଞ୍ଚୟ

ୟୁଟିଲିଟି ସଞ୍ଚୟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାର କରି 14% ଠିକ ଶିଖର ଆମେରିକାର ଶକ୍ତି କଟାଯାଇପାରେ | ଏହା ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିପାରିବ ଏବଂ ବ electric ଦ୍ୟୁତିକ ୟୁଟିଲିଟି ସିଷ୍ଟମରେ ସହଜ ହେବ |

Helping The Environment Banner

ପରିବେଶକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା |

UD ଘରଗୁଡିକରେ ଉତ୍ତାପ ଏବଂ କୁଲିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ବାୟୁମଣ୍ଡଳରେ 150 ମିଲିୟନ୍ ଟନ୍ କାର୍ବନ ଡାଇଅକ୍ସାଇଡ୍ (CO2) ଛାଡିଥାଏ | କମ୍ ଶକ୍ତି ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦୂଷିତ ପଦାର୍ଥର ସ୍ତର ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏକ ସୁସ୍ଥ ପରିବେଶ ସୁନିଶ୍ଚିତ ହୁଏ |

ସମର୍ଥିତ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ |

Google Nest Google Nest
Honeywell Lyric Honeywell Lyric
Ecobee 3 and SI Ecobee 3 and SI